nieuws

DROOMreis 2022 naar Armenië

De reis van je leven!Reis jij ook mee naar Armenië komend jaar? Kom vooral een vrijblijvend kijkje nemen op de informatieavond op 5 november om 20:30uur in het Kruispunt.Meer informatie? Mail naar: droomreis2022@hotmail.com of spreek Harry, Loes, Paula of Henk … Continue reading


in: nieuws

Actie voor de Voedselbank

Want ik had honger en jullie gaven mij te eten, ik had dorst en jullie gaven mij te drinken. Matheus 25:35 Enige tijd geleden hebben we als diaconie het idee besproken om een actie op te gaan zetten voor de … Continue reading


in: nieuws

Dorcas Voedselactie

Dorcas Voedselactie: iedereen kan meedoen De Dorcas Voedselactie is er voor mensen zoals de 81-jarige Drande uit Albanië. Zij moet rondkomen van haar kleine pensioen van 45 euro. Daar moet ze alles van betalen. Ook haar medicijnen die ze moet … Continue reading


in: nieuws

Micha kalender

Reminder voor wie nog niet de scheurkalender(s) betaald heeft. Dat kan via de QR code, of op rekening van CGK/NGK Arnhem, NL 65 RABO 0303 9773 88 . Vanaf nu kunnen de (betaalde) kalenders ‘s zondags na de dienst worden afgehaald. Er … Continue reading


in: nieuws

Micha zondag Rad van avontuur

Micha zondag – Rad van Avontuur   Heb je de dienst gemist, of wil je nog een keer meedoen met het Rad van Avontuur? Dit is de link: https://pickerwheel.com/pw?id=kDTYH. Spin, en jouw avontuur kan beginnen.   En hieronder vind je … Continue reading


in: nieuws

BBB

Buurtmarkt, Beddengoed en Bakkers Zoals jullie weten wordt op zaterdag 6 november een Buurtmarkt gehouden in het Kruispunt.Hierbij nog wat nadere info:Naast de spullen die ik in mijn vorige bericht heb genoemd, (speelgoed, kerst, keuken, huishouden, lampen, klein elektro, prullaria … Continue reading


in: nieuws

Update Jaarthema Openup

Het jaarthema Openup is te vinden op onze website, waarin inmiddels een informatie update is geplaatst. klik HIER voor Openup


in: nieuws

Vossenjacht voor de Kruiskids

Kruiskids (2,5 – 12 jaar) opgelet! Zondag 17 oktober na de kerkdienst (± 11.00u – 13.00u) is er een Vossenjacht! Meld je aan vóór 15 oktober!!! Stuur een mail met je naam naar: kids@kruiskerk-arnhem.nl


in: nieuws

Lectio Divina door SenioRiet

Lectio divina is proforma luisterend lezen in wezen: een spirituele symfonie van letterlijke poëzie.   Wonderlijk een bijbels motief om een leesbare brief te zijn van Christus geschreven door Paulus ter lering en onderwijzing.   In optima-forma een geestelijke activa. … Continue reading


in: nieuws

Online Pre Marriage Course

Pas getrouwd / trouwplannen / samen verder? In november/december 2021 wordt een online Pre Marriage Course gegeven voor stellen in Arnhem en omgeving: Samen thuis op de bank in gesprek over wat echt belangrijk is in je relatie.  Tijdens vijf … Continue reading


in: nieuws

een kerk, wat is dat?

Wat is een kerk eigenlijk?
Wat geloven mensen daar?
Vind de antwoorden hier!

alpha-cursus

Is er meer? Hoe kun je geloven? Hoe leidt God ons?
Alpha, het raakt je hart!

komende diensten

Zondag zijn er weer diensten, kom gezellig langs, kijk hier voor meer info over deze diensten.

in kerkelijke kringen

Wij zijn een kerk van kringen. Bekijk de verschillende kringen van onze kerk.
Elke zondag ben je van harte welkom in onze kerkdiensten in de Kruiskerk in Arnhem-Zuid, Lisdoddelaan 30. Aanvang: 09:30 en 16:30 uur.

Kijk hier voor meer informatie over de diensten.

De diensten zijn ook live te beluisteren via www.kerkomroep.nl

Kruiskerk Arnhem samenwerkingsgemeente Christelijke Gereformeerde Kerk/Nederlands Gereformeerde Kerk
Kruiskerk Arnhem

Kruiskerk Arnhem