A Rocha 15 jaar

A Rocha 15 jaar!
Dat vieren we… door aan te pakken!

15 september 2018

Tijd: 9:30-12:00

Verzamelplaats:
Eldensedijk onder de Nelson Mandelabrug

Neem je gezin mee
en nodig gerust familie, vrienden en kennissen uit!

Dit jaar bestaat A Rocha Nederland 15 jaar! Een bijzondere mijlpaal, die we ‘in stijl’ gaan vieren. Namelijk met een mooie actiedag op zaterdag 15 september, gericht op een schone zee en schone stranden. Zoals het er nu uitziet, zijn A Rocha groepen actief van Schiermonnikoog tot Zeeland! Met deze actiedag  haken we aan bij World Cleanup Day – een evenement waar A Rocha Internationaal zich ook sterk voor maakt en dat dit jaar op 15 september plaatsvindt.

In Arnhem gaat A Rocha Gelderse Poort in samenwerking met de Koepelkerk een schoonmaakdag houden in de rivieruiterwaarden van de Rijn bij Arnhem. Als je erbij wilt zijn, graag vooraf aanmelden door een berichtje te sturen, zodat we een schatting van het aantal deelnemers kunnen hebben.

Graag tot dan!

gelderse.poort@arocha.org

een kerk, wat is dat?

Wat is een kerk eigenlijk?
Wat geloven mensen daar?
Vind de antwoorden hier!

alpha-cursus

Is er meer? Hoe kun je geloven? Hoe leidt God ons?
Alpha, het raakt je hart!

komende diensten

Zondag zijn er weer diensten, kom gezellig langs, kijk hier voor meer info over deze diensten.

in kerkelijke kringen

Wij zijn een kerk van kringen. Bekijk de verschillende kringen van onze kerk.
Elke zondag ben je van harte welkom in onze kerkdiensten in de Kruiskerk in Arnhem-Zuid, Lisdoddelaan 30. Aanvang: 09:30 en 16:30 uur.

Kijk hier voor meer informatie over de diensten.

De diensten zijn ook live te beluisteren via www.kerkomroep.nl
Kruiskerk Arnhem samenwerkingsgemeente Christelijke Gereformeerde Kerk/Nederlands Gereformeerde Kerk
Kruiskerk Arnhem

Kruiskerk Arnhem