Collecte zusterkerken Sulawesi

Hierbij een toelichting op de 1e collecte op zondag 3 januari:

Zendingsprojecten in Indonesië: als Kruiskerk steunen we structureel onze zusterkerken op Sulawesi. Deze zusterkerken zijn bezig met verschillende projecten, waaronder gezondheidszorg, christelijk onderwijs en een zendingsproject op Noord-Sulawesi. Op deze manier komen kinderen en volwassenen op een praktische manier in contact met het christelijk geloof. In een dorp mag maar één school staan, als dat een christelijke school is kan er geen moslimschool bijgebouwd worden. Christelijk onderwijs dus een hele mooie kans om het Evangelie te verspreiden. Met onze gift steunen we de kerken in Indonesië om deze projecten uit te kunnen blijven voeren! We zijn verbonden met de wereldwijde kerk.

Bekijk ook de volgende twee dia’s: collecte 3 januari

Op deze website is meer info te vinden: https://cgk.nl/project/sulawesi/

een kerk, wat is dat?

Wat is een kerk eigenlijk?
Wat geloven mensen daar?
Vind de antwoorden hier!

alpha-cursus

Is er meer? Hoe kun je geloven? Hoe leidt God ons?
Alpha, het raakt je hart!

komende diensten

Zondag zijn er weer diensten, kom gezellig langs, kijk hier voor meer info over deze diensten.

in kerkelijke kringen

Wij zijn een kerk van kringen. Bekijk de verschillende kringen van onze kerk.
Elke zondag ben je van harte welkom in onze kerkdiensten in de Kruiskerk in Arnhem-Zuid, Lisdoddelaan 30. Aanvang: 09:30 en 16:30 uur.

Kijk hier voor meer informatie over de diensten.

De diensten zijn ook live te beluisteren via www.kerkomroep.nl
Kruiskerk Arnhem samenwerkingsgemeente Christelijke Gereformeerde Kerk/Nederlands Gereformeerde Kerk
Kruiskerk Arnhem

Kruiskerk Arnhem